antalya muratpaşa belediyesi

Anasayfa > Haberler
Başkan Ümit Uysal’dan bayram mesajı
Muratpaşa Belediyesi Başkanı Ümit Uysal, Ramazan Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında “Bu bayram ve sonrasında ülkemiz, şehrimiz daha iyi olsun daha güzel, daha müreffeh, daha aydınlık olsun” dedi.
Yaşamı değiştiriyor Antalya’yı geliştiriyoruz
Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Deniz Feneri Parkı’nda çalışmalarını sürdüren işçilerle bayramlaşmasında “Bizim ki, kuru gürültü değil. Kendi emeğimiz ve üretimimizle insanlarımızın yaşamını değiştiriyor, şehrimizi geliştiriyoruz” dedi.
Muratpaşa bayrama hazır
Muratpaşa Belediyesi, komşularının rahat ve huzurlu bir bayram geçirmeleri hazırlıklarını tamamladı. Ramazan Bayramı’nda Zabıta, Fen İşleri, Park ve Bahçeler, Temizlik İşleri Müdürlükleri görev başında olacak.
Başkan Uysal, ‘Kaleiçi mücadelemiz bitmeyecek’
Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Kaleiçi’nde düzenlenen iftar programında 6 – 9 Temmuz tarihleri arasında Kaleiçi Old Town Festivali’nin 2’ncisini gerçekleştireceklerini belirterek, “Amacımız bütün dünyayı Kaleiçi’ne getirmek. Kaleiçi’yle ilgili mücadelemiz şehrimizde ticareti canlandırma, insanlığı geliştirme mücadelemizin parçasıdır. O nedenle hiç bitmeyecek” diye konuştu.
Muratpaşa’dan mevlitli iftar yemeği
Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, 45 yaşında geçirdiği kalp krizi nedeniyle hayata veda eden Yenigöl Mahalle Muhtarı Mehmet Özen için verilen mevlitli iftar yemeğinde “Kendisini biz görev şehidi kabul ediyoruz” dedi.
Arşivden Haberler