antalya muratpaşa belediyesi

Anasayfa > Haberler
Muratpaşa Belediyesi Ramazan’a hazır
Muratpaşa Belediyesi, 27 Mayıs Cumartesi başlayacak Ramazan ayında 56 mahalleyi kapsayan bölge iftar sofraları kuracak. 55 bin kişiyle aynı sofrada buluşmaya hazırlanan Muratpaşa Belediyesi, ilk iftar sofrasını Bayındır, Soğuksu ve Meltem mahalleri için Bayındır Park’ta kuracak.
Düşler Günlüğü fotoğraf sergisi açılıyor
Muratpaşa Belediyesi ve Akdeniz Üniversitesi (AÜ) Güzel Sanatlar Fakültesi’nin ailelerinin 15 özel çocuk için kurduğu düşleri birkaç saatliğine de olsa gerçeğe dönüştürdüğü "Düşler Günlüğü" projesinin fotoğraf sergisi 25 Mayıs Perşembe belediye fuayesinde açılıyor.
Muratpaşa 15 bin eserlik dev sergiye hazır
Muratpaşa Belediyesi’nin 56 mahallede 5 bin kişiye ulaşan 86 farklı branşta 250 kursun açıldığı sanatsal üretim ve meslek edindirme kursları yılsonu sergisi 29 Mayıs Pazartesi saat 14.00’de Cam Piramit Fuar ve Kongre Merkezi’nde açılıyor.
Zeytinköy’de kermes düzenlendi
Muratpaşa Belediyesi’nin Doğuyaka, Gebizli ve Yeşildere Mahalleri’nde kadınların yılbaşı çelengiyle sınırlı el emeğini geliştirmeyi hedefleyen ‘Zeytinköy Kadın Emeği Eğitim Merkezi’nde devam eden kurslarda ortaya çıkan el emeği göz nuru ürünler düzenlenen kermeste görücüye çıktı.
Muratpaşa’nın araç filosu güçleniyor
Muratpaşa Belediyesi, Aralık ayında 4 TIR ve 40 ton kapasiteye sahip bir taşıyıcıyla güçlendirdiği Fen İşleri Müdürlüğü araç filosuna 1 milyon 588 bin TL’lik yeni yatırımla 4 TIR daha ekledi.
Arşivden Haberler