antalya muratpaşa belediyesi

Anasayfa > Meclis > Meclis Komisyonları
DİVAN KATİBİ
1-      Cem KOTAN
2-      Gülay AKIN
 
YEDEK DİVAN KATİBİ
1-      Murat ŞİMŞEK
2-      Özgür Taylant BUDAK
 
MECLİS I. VE II. BAŞKAN VEKİLİ
1-      İbrahim CEPHANECİ
2-      Nuran YILMAZ
 
ENCÜMEN ÜYELİĞİ
1-      Mustafa DURNA
2-      Hüseyin SARI
3-      Mimar Sinan ÖZKAN
 
PLANLAMA VE İMAR KOMİSYONU
1-      Ahmet ÖZTÜRK
2-      Özgür Taylant BUDAK
3-      Ali KUŞ
4-      Nuran YILMAZ
5-      Ayhan ATEŞ
 
PLAN VE BÜTÇE KOMİSYONU
1-      Yener ALTINTAŞ
2-      Mutlugül TARIM
3-      Hasan Hüsnü KİLİT
4-      Gülay AKIN
5-      Mehmet ALTINSOY
 
EĞİTİM KÜLTÜR VE SANAT KOMİSYONU
1-      Ali KUŞ
2-      Mustafa DURNA
3-      Hüseyin SARI
4-      Nuran YILMAZ
5-      Ayşe BARÇİN
 
GENÇLİK VE SPOR KOMİSYONU
1-      Yener ALTINTAŞ
2-      Mimar Sinan ÖZKAN
3-      Mustafa ÇETİN
4-      Cem KOTAN
5-      İzettin SULTANYAR
 
KADIN VE ERKEK EŞİTLİĞİ KOMİSYONU
1-      Songül BAŞKAYA
2-      Mutlugül TARIM
3-      Nuran YILMAZ
4-      Gülay AKIN
5-      Ayşe BARÇİN
 
 
İSİM VERME KOMİSYONU
1-      Cem KOTAN
2-      Hüseyin ERŞİN
3-      Ali KUŞ
4-      Mustafa DURNA
5-      Bengül HATİPOĞLU
 
ÇEVRE VE TURİZM KOMİSYONU
1-      Hüseyin ERŞİN
2-      Özgür Taylant BUDAK
3-      Cem KOTAN
4-      Mustafa ÇETİN
5-      Mustafa TAŞBAŞ
 
SAĞLIK KOMİSYONU
1-      Yener ALTINTAŞ
2-      Hasan Hüsnü KİLİT
3-      Ali KUŞ
4-      Ayşe BARÇİN
5-      Mustafa TAŞBAŞ
 
DEMOKRATİK KİTLE ÖRGÜTÜ KOMİSYONU
1-      Hüseyin ERŞİN
2-      Cem KOTAN
3-      Mustafa ÇETİN
4-      Yener ALTINTAŞ
5-      Bengül HATİPOĞLU
 
ENGELSİZ YAŞAM KOMİSYONU
1-      Ali KUŞ
2-      Mutlugül TARIM
3-      Hüseyin ERŞİN
4-      Cem KOTAN
5-      Bengül HATİPOĞLU
 
HAYVAN HAKLARI KOMİSYONU
1-     Mimar Sinan ÖZKAN
2-     Mutlugül TARIM
3-     Yener ALTINTAŞ
4-     Hüseyin ERŞİN
5-     Ömer YÜCESOY
 
MUHTARLAR, YEREL GÜNDEM İLE KENT KONSEYLERİ  KOMİSYONU
1-      Mustafa ÇETİN
2-      Mutlugül TARIM
3-      Hüseyin SARI
4-      Gülay AKIN
5-      İzettin SULTANYAR
 
SOSYAL HİZMETLER KOMİSYONU
1-      Mustafa DURNA
2-      Mustafa ÇETİN
3-      Hüseyin SARI
4-      Mutlugül TARIM
5-      Bengül HATİPOĞLU


KALEİÇİ, HAŞİMİŞÇAN VE BALBEY TURİZM BÖLGELERİ ARAŞTIRMA VE İNCELEME KOMİSYONU
1-      Yener ALTINTAŞ
2-      Hasan Hüsnü KİLİT
3-      Mehmet TOSUN
4-      Mutlugül TARIM
5-      İzettin SULTANYAR
 
HUKUK KOMİSYONU
1-      Murat ŞİMŞEK
2-      Gülay AKIN
3-      Hasan Hüsnü KİLİT
4-      Mehmet ALTINSOY
5-      Mustafa TAŞBAŞ
 
DOĞAL AFETLER, DEPREM VE RİSK YÖNETİMİ İLE GECEKONDU VE KENTSEL DÖNÜŞÜM BÖLGELERİ İNCELEME VE ARAŞTIRMA İHTİSAS KOMİSYONU
1-      Ali KUŞ
2-      Cem KOTAN
3-      Mimar Sinan ÖZKAN
4-      Mustafa ÇETİN
5-      Ayhan ATEŞ
 
UYUŞTURUCU VE MADDE BAĞIMLILIĞI İLE MÜCADELE HASTA HAKLARI VE SOKAK ÇOCUKLARININ SORUNLARINI ARAŞTIRMA İNCELEME İHTİSAS KOMİSYONU
1-      Mutlugül TARIM
2-      Hüseyin SARI
3-      Mustafa ÇETİN
4-      Ayşe BARÇİN
5-      Mustafa TAŞBAŞ
 
HALK PAZARLARI, ESNAF SORUNLARI İLE TÜKETİCİ HAKLARI ARAŞTIRMA VE İNCELEME İHTİSAS KOMİSYONU
1-      Mimar Sinan ÖZKAN
2-      Yener ALTINTAŞ
3-      Hüseyin ERŞİN
4-      Mustafa ÇETİN
5-      İzettin SULTANYAR


BASIN HALKLA İLİŞKİLER, BELEDİYE FAALİYET VE YATIRIMLARINI İZLEME VE TANITIM KOMİSYONU
1-      Yener ALTINTAŞ
2-      Gülay AKIN
3-      Cem KOTAN
4-      Mehmet TOSUN
5-      Cemal Lütfü ÖNER
 
 
Anasayfa
Meclis
Meclis Üyeleri
Meclis Gündemleri
Meclis Kararları
Belediye Encümeni
Meclis Komisyonları