antalya muratpaşa belediyesi

Anasayfa > Spor Okulları Yaz Dönemi Programı
ÇOCUK VE GENÇ
   
  TESİS ADI  YAŞ ÇALIŞMA GÜNÜ BAŞLAMA SAATİ    
1 FUTBOL (2010-2009-2008-2007-2006-2005)    
  MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI 7…..12 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 08:30 28 Haziran da başlıyor.
  KONUKSEVER STADI 7…..12 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 18:00    
  UĞUR MUMCU STADI 7…..12 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 08:30 28 Haziran da başlıyor.
  OYAK SPOR TESİSİ 7-8-9 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 08:30    
  " 10-11-12 SALI-PERŞEMBE 08:30    
  75. YIL SPOR TESİSİ 7-8-9 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 18:00    
  " 10-11-12 SALI-PERŞEMBE 18:00    
  ÇAĞLAYAN SPOR TESİSİ 7-8-9 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 18:00    
  " 10-11-12 SALI-PERŞEMBE 18:00    
  ASTUR SPOR TESİSİ 7-8-9 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 08:30    
  " 10-11-12 SALI-PERŞEMBE 08:30    
2 PLAJ FUTBOLU (2009-2008-2007-2006-2005)    
  " 8…….12 SALI-PERŞEMBE 18:00    
3 TENİS (2010-2009-2008-2007-2006-2005)    
  ASTUR TESİS 7-8-9 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 18:00    
  " 10-11-12 SALI-PERŞEMBE 18:00    
  OYAK TESİS 7-8-9 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 18:00    
  " 10-11-12 SALI-PERŞEMBE 18:00    
4 BASKETBOL (2009-2008-2007-2006-2005-2004)    
  YENİGÖL MAH. S.SALONU 8…..13 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 09:00    
  GÜZELOBA O.O. SALON 8…..13 SALI-PERŞEMBE 09:00    
  BAYINDIR SPOR TESİSİ 8…..13 SALI-PERŞEMBE 18:00    
5 HENTBOL (2009-2008-2007-2006-2005-2004)    
  S.EVCİLMEN S.SALONU 8-9-10 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 09:00    
  " 11-12-13 SALI-PERŞEMBE 09:00    
7 PLAJ VOLEYBOLU (2010-2009-2008-2007-2006-2005)    
  " 7…..12 SALI-PERŞEMBE 18:00    
9 TAEKWONDO (2009-2008-2007-2006-2005-2004)    
  S.EVCİLMEN S.SALONU 8…..13 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 09:00    
  " 8…..13 SALI-PERŞEMBE 09:00    
10 KİCK BOKS (2009-2008-2007-2006-2005-2004)    
  S.EVCİLMEN S.SALONU 8…..13 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 15:00    
      8…..13 SALI-PERŞEMBE 15:00    
11 GÜREŞ (2007-2006-2005-2004-2003-2002)    
  RECEP GÜRBÜZ GÜREŞ SALONU 10…..15 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 09:00
16:00
   
  " 10…..15 SALI-PERŞEMBE 09:00
16:00
   
12 BADMİNTON (2009-2008-2007-2006-2005-2004)    
  DİLŞAD REFİZADE SALON 8…..13 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 12:00    
  NAMIK KEMAL O.O. SALON 8…..13 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 09:30    
  YENİGÖL MAH. S.SALONU 8…..13 SALI-PERŞEMBE 09:00    
  GÜZELOBA O.O. SALON 8…..13 SALI-PERŞEMBE 11:30    
13 SQUASH (2009-2008-2007-2006-2005-2004-2003-2002)    
  S.EROL YÜZME HAVUZU 8…..15 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 13:00    
  S.EROL YÜZME HAVUZU 8…..15 SALI-PERŞEMBE 13:00    
14 MASA TENİSİ (2009-2008-2007-2006-2005-2004)    
  S.EROL YÜZME HAVUZU 8…..13 ÇARŞAMBA-CUMA 09:00    
  S.EVCİLMEN S.SALONU 8…..13 SALI-PERŞEMBE 09:00    
15 HOKEY (2007-2006-2005-2004-2003-2002)    
  75. YIL SPOR TESİSİ 10…..15 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 08:00    
  ÇAĞLAYAN SPOR TESİSİ 10…..15 SALI-PERŞEMBE 08:00    
16 ÇOCUK ZUMBA (2009-2008-2007-2006-2005-2004)    
  NAMIK KEMAL O.O. SALON 8…..13 SALI-PERŞEMBE 13:00    
  ÇAĞLAYAN SPOR SALONU 8…..13 PAZARTESİ-CUMA 11:00    
  S.EVCİLMEN S.SALONU 8…..13 SALI-PERŞEMBE 13:00    
YETİŞKİN    
  TESİS ADI BRANŞ- ÇALIŞMA GÜNLERİ SAAT    
2 YETİŞKİN SQUASH    
  S.EROL YÜZME HAVUZU PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 17:00    
  " SALI-PERŞEMBE 17:00    
3 YETİŞKİN BADMİNTON    
  DİLŞAD REFİZADE İ.O. PAZARTESİ-PERŞEMBE 20:00    
  GÜZELOBA İ.Ö. SALON PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 20:00    
  NAMIK KEMAL O.O. SALON SALI-CUMA 20:00    
4 YETİŞKİN FİTNESS    
  UĞUR MUMCU STADI PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 18:00-21:00    
  OYAK SPOR TESİSİ HAFTA İÇİ HER GÜN 08:00-12:00    
  OYAK SPOR TESİSİ SALI-PERŞEMBE-CUMARTESİ 16:00-21:00    
  S.EVCİLMEN S.SALONU HAFTA İÇİ HER GÜN 08:00-11:00
16:00-21:00
   
5 YETİŞKİN SU CİMNASTİĞİ    
  S.EROL YÜZME HAVUZU SALI-PERŞEMBE 08:00    
  S.EROL YÜZME HAVUZU SALI-PERŞEMBE 12:00    
  S.EROL YÜZME HAVUZU ÇARŞAMBA-CUMA 12:00    
6 YETİŞKİN SABAH SPORU ( PİLATES, STEP )    
  NAMIK KEMAL O.O. SALON SALI-PERŞEMBE-CUMA 08:00    
  ÇAĞLAYAN SPOR SALONU PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 08:00    
  UĞUR MUMCU STADI S.SPORU PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 08:00    
  OYAK SPOR TESİSİ SALI-PERŞEMBE 08:00    
  S.EVCİLMEN S.SALONU PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 08:00    
  DİLŞAD REFİZADE İ.O. SALON PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 08:00    
  YEŞİLBAHÇE YAŞLIEVİ
(ESKİ MEZBAHA)
SALI- PERŞEMBE 08:00    
7 YOGA    
  ÇAĞLAYAN SPOR SALONU PAZARTESİ-CUMA 10:00    
ENGELLİ YÜZME    
8 S.EROL YÜZME HAVUZU SALI-PERŞEMBE (20 Haziran-09 Eylül) 13:00/14:00    
UYARI : Bir TC kimlik numarası adı altında max.2 branşa kayıt yapılmaktadır.
 444 80 07 Çağrı Merkezi üzerinden alınan kayıtlar kesin kayıttır. Servis hizmeti bulunmamaktadır. Kurslarımız ücretsizdir.
   
   
Anasayfa
Haberler