×
×
Başkan Yardımcıları
Oya KANSU
Oya Kansu, 22.05.1974 yılında Lefkoşa, Kıbrıs’da dünyaya geldi. Orta ve Lise eğitimini Lefkoşa Bayraktar Türk Maarif Koleji’nde tamamladıktan sonra , üniversite eğitimini Ege Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümünde  tamamladı.

1996-2003 Türkiye İş Bankası, Lefkoşa KKTC

2009-2014 Antalya Büyükşehir Belediyesi ,  özel kalem müdürü olarak görev yaptıktan sonra 2014 yılında Muratpaşa Belediyesinde çalışmaya başladı. 2014 yılından beri, halkla İlişkiler müdürlüğü, spor müdürlüğü, görevlerinde bulundu. Halen Başkan Yardımcılığının yanı sıra vekaleten Halkla İlişkiler Müdürlüğü ve Sosyal Yardım Müdürlüğü görevlerini de yürütmektedir.
Hüseyin SARI
1961 yılında Antalya'da doğdu. Lise eğitimini Antalya'da, Fenni gözlükçülük eğitimini İstanbul'da tamamladı.

1984 yılından günümüze gözlükçülük mesleği ile uğraşmaktadır.

2007 yılında siyasete atıldı, 2014 ve 2019 yılında yapılan seçimlerde Muratpaşa Belediyesi Meclis Üyesi seçildi. 2020 yılında Başkan Yardımcılığı görevine atandı.

Başkan Yardımcılığı görevini yürütmekte olup , evli ve 2 çocuk babasıdır.
Metin Taylan DİKMEN
1979 Yılında Adana’da doğdu.

İlk,orta,lise öğrenimini Adana’da tamamladıktan sonra 1999 Yılından ihtibaren Jandarma Genel Komutanlığında bir çok birimde görev aldı.

2013 yılında Muratpaşa Belediyesinde çalışmaya başladı. Yazı işleri Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü ve Zabıta Müdürü olarak görev yaptı.

Eşkişehir Anadolu Üniversitesi İktisat bölümü mezunu olup, evli 2 çocuk babasıdır.
Murat SARIHAN
1974 yılında Bitlis’in Tatvan ilçesinde dünyaya geldi. İlk, orta ve lise eğitimini Van’da tamamladı. 1992 yılında Gazi Üniversitesi İ.İ.B.F Maliye Bölümü’nde başladığı üniversite öğrenimi daha sonra Y.Y.Ü. Arkeoloji ve Sanat Tarihi Bölümü’nde devam ettirerek aynı bölümde yüksek lisansını tamamladı. Ağrı İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’nde Araştırmacı olarak başladığı kamu görevini; Van Valiliği Özel Kalem Müdürlüğü, Van İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Van Müze Müdürlüğü, Van İl Özel İdaresi KUDEB gibi birimlerde sürdürdü. 2012 yılından itibaren Muratpaşa Belediyesi’nde çeşitli görevlerde bulunmuş olup evli ve 2 çocuk babasıdır.
Duygu ÇAKMAK
22.10.1981 yılında Isparta'ta dünyaya geldi. İlkokul öğrenimini Demre/Kale'de Atatürk İlköğretim Okulunda tamamladı. Orta öğrenimini, Antalya Merkez Ortaokulunda ve Lise öğrenimini Yabancı dil ağırlıklı Karatay Lisesinde tamamladıktan sonra Üniversite eğitimini İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümünde tamamladı.

2006-2010 yıllarında Konyaaltı Tapu Sicil Müdürlüğü'nde çalıştıktan sonra, 2010 yılı itibariyle Muratpaşa Belediyesi'nde çalışmaya başladı. 2018 yılında Destek Hizmetleri Müdürü olarak görevlendirildi. Destek Hizmetleri Müdürlüğü görevine devam etmekte olup, kendisine bağlı Müdürlüklerden sorumlu Başkan Yardımcılığı görevini yürütmektedir.
Emre VURAL
29.09.1983 yılında Antalya'da dünyaya geldi.

İlkokul, Ortaokul ve Lise öğrenimini Antalya'da tamamladıktan sonra Üniversite Eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisliği Bölümünde tamamladı.

İstanbul Teknik Üniversitesinde yüksek lisans eğitimini tamamladıktan sonra 2009 yılında Muratpaşa Belediyesinde çalışmaya başladı.

2019 yılında Plan ve Proje Müdürü olarak görevlendirildi. 

Plan ve Proje Müdürlüğü görevine devam etmekte olup, kendisine bağlı Müdürlüklerden sorumlu Başkan Yardımcılığı görevini yürütmektedir.

Evli ve iki çocuk babasıdır.