antalya muratpaşa belediyesi

Anasayfa > Kurumsal > Başkan Yardımcıları
Oya UYSAL
1974'te Lefkoşa Kıbrıs'ta doğdu ilk orta ve lise öğrenimini Lefkoşa Maarif Kolejinde tamamladıktan sonra Ege Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümünden mezun oldu. 2009-2014 yılları arasında Antalya Büyükşehir Belediyesi Özel Kalem Müdürlüğü yaptı.2014 yılından itibaren Antalya Muratpaşa Belediyesi'nde çalışmaktadır.
Metin Taylan DİKMEN
1979 Yılında Adana’da doğdu. İlk,orta,lise öğrenimini Adana’da tamamladıktan sonra 1999 Yılından ihtibaren Jandarma Genel Komutanlığında bir çok birimde görev aldı. 2013 yılında Muratpaşa Belediyesinde çalışmaya başladı. Yazı işleri Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü ve Zabıta Müdürü olarak görev yaptı. Eşkişehir Anadolu Üniversitesi İktisat bölümü mezunu olup, evli 2 çocuk babasıdır.
Hüseyin SARI
1961 yılında Antalya'da doğdu. Lise eğitimini Antalya'da, Fenni gözlükçülük eğitimini İstanbul'da tamamladı. 1984 yılından günümüze gözlükçülük mesleği ile uğraşmaktadır. 2007 yılında siyasete atıldı, 2014 ve 2019 yılında yapılan seçimlerde Muratpaşa Belediyesi Meclis Üyesi seçildi. 2020 yılında Başkan Yardımcılığı görevine atandı. Başkan Yardımcılığı görevini yürütmekte olup , evli ve 2 çocuk babasıdır.
Tuna HATİPOĞULLARI YILMAZ
1975 yılında Eskişehirde doğdu. İlk – Orta ve Lise eğitimini Eskişehirde tamamladı. 1997 yılında Selçuk Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümünden mezun olarak çalışma hayatına Eskişehir Tepebaşı Belediyesinde başladı. 1998 yılından beri Antalya Muratpaşa Belediyesinde çalışmakta olup, 2010 yılından bugüne İmar ve Şehircilik, Dış İlişkiler ve Etüd Proje Müdürlüklerinde Müdür Olarak görev yaptı. İmar ve Şehircilik Müdürü ve Başkan Yardımcısı olarak görevini yürütmekte olup, Evli ve 1 çocuk annesidir.
Ceren ŞAHİN
1982 yılında Ankara’da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini Ankara’da tamamladı. 2004 yılında Akdeniz Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Çevre Mühendisliği bölümünden mezun oldu. 2004-2008 yılları arasında aynı bölümde yüksek lisansını yaptığı dönemde araştırma görevlisi olarak akademik hayatını sürdürdü. 2008 yılında Muratpaşa Belediyesi’nde çalışmaya başladı. 2014 yılında Çevre Koruma ve Kontrol Müdürü olarak görev yapmaya başladı. Halen doktora eğitimini sürdürmekte olan Ceren ŞAHİN, Çevre Koruma ve Kontrol Müdürü ve Başkan Yardımcılığı görevini yürütmektedir. Evli ve iki çocuk annesidir.
Özgür ÜNSAL
1977 yılında Van’da doğdu. İlkokul, ortaokul, lise ve üniversite eğitimini Van’da tamamladı. 1995-2012 yılları arasında Van İl Özel İdaresinde görev yaptı. 2012 yılından itibaren Muratpaşa Belediyesinde çalışmaya başladı. Halen İşletme ve İştirakler Müdürlüğü ve Başkan Yardımcılığı görevini yürütmektedir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.
Anasayfa
Kurumsal
Tarihçe
Misyon,Vizyon ve Kalite Politikamız
Görsel Kimlik
Belediye'nin Yetki ve Görevleri
Organizasyon Şeması
Birimler
Anketler
Etkinlik Takvimi
Etik Komisyonu
Başkan Yardımcıları
Bültenler
Nöbetçi Eczane
Vergi Ödeme
Turunç Masa
Etkinlik