antalya muratpaşa belediyesi

Anasayfa > Duyurular
Geçici (Mevsimlik) İşçilerin Mülakatları Hakkında Duyuru İlanı
MURATPAŞA BELEDİYE BAŞKANLIĞI
 
BELEDİYEMİZDE KAMU KURUM VE KURULUŞLARINA İŞÇİ ALINMASINDA UYGULANACAK USUL VE ESASLAR HAKKINDA YÖNETMELİK HÜKÜMLERİ ÇERÇEVESİNDE İSTİHDAM EDİLMESİ DÜŞÜNÜLEN GEÇİCİ (MEVSİMLİK) İŞÇİLERİN MÜLAKATLARI HAKKINDA DUYURU
 
 
AŞÇI ve AŞÇI YARDIMCISI ADAYLARI İÇİN;
 
Kamu Kurum Ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul Ve Esaslar Hakkında Yönetmelik Hükümleri Çerçevesinde İstihdam Edilmesi Düşünülen ve İŞKUR Antalya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü’nden gönderilen Geçici (Mevsimlik) İşçi adaylarından, AŞÇI ve AŞÇI YARDIMCISI unvanında isimleri bildirilenlere yönelik olarak yapılacak evrak kontrolü; 31.05.2019 CUMA günü Belediyemiz Ana Hizmet Binasında -1. Katta bulunan İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü’ne ait Eğitim Salonu’nda Saat 09.30’da yapılacaktır. Adayların belirtilen yer ve zamanda Kimlik Belgesi fotokopisi, adli sicil kaydı, mezuniyet belgesi fotokopisi, ikametgah ve ustalık belgesi ile  birlikte hazır bulunmaları ilanen duyurulur.

 
CANKURTARAN ADAYLARI İÇİN;
 
Kamu Kurum Ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul Ve Esaslar Hakkında Yönetmelik Hükümleri Çerçevesinde İstihdam Edilmesi Düşünülen ve İŞKUR Antalya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü’nden gönderilen Geçici (Mevsimlik) İşçi adaylarından, CANKURTARAN unvanında isimleri bildirilenlere yönelik olarak yapılacak evrak kontrolü; 11.06.2019 SALI günü Belediyemiz Ana Hizmet Binasında -1. Katta bulunan İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü’ne ait Eğitim Salonu’nda Saat 10.00’da yapılacaktır. Adayların belirtilen yer ve zamanda Kimlik Belgesi fotokopisi, adli sicil kaydı, mezuniyet belgesi fotokopisi, ikametgah ve Cankurtaran Gümüş sertifika ile  birlikte hazır bulunmaları ilanen duyurulur.


İLGİLİLERE AYRICA TEBLİGAT YAPILMAYACAKTIR.
Anasayfa
Haberler
Nöbetçi Eczane
Vergi Ödeme
Turunç Masa
Etkinlik