×
×
BAŞKAN UYSAL, ‘UMUDUMUZ GENÇLİKTEDİR’
Başkan Uysal, ‘Umudumuz gençliktedir’
23 Mayıs 2023
Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Serik’te bir araya geldiği gençlere “Gençlere çok umut bağlıyoruz. 30 yaşın altındaki gençlerimiz başka bir şey görmedi. Dünyada böyle bir devlet yok” diye seslendi.
Başkan Uysal, Cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun yüzde 50.3’le birinci çıktığı, Sinan Oğan’ın yüzde 7.98’le Antalya’da en yüksek oy oranına ulaştığı Serik’i ziyaret etti. Başkan Uysal’a CHP İlçe Başkanı Yusuf Dinç, Demokrat Parti İlçe Başkanı Yaşar Emirdar, Saadet Partisi İlçe Başkanı Adem Demirel, Türkiye Değişim Partisi İlçe Başkanı Hasan Çelik ve belediye meclis üyeleri eşlik etti.

Uysal, Serik’te kahvehanelere, taksi duraklarına girdi, esnafı ziyaret etti, vatandaşlarla sohbet etti. Ümit Uysal, bir berber dükkanının önünde oturan vatandaşlara “Memleket bir karar verdi, hayırlısı olsun. Meclisi bir tarafa verdi başkanlığı da bir tarafa versin birbirini denetlesin. Takdir milletin” diye konuştu. Başkan Uysal, ilçede gençlerle de bir araya geldi. Başkan Uysal, “Gençlere çok umut bağlıyoruz. 30 yaşın altındaki gençlerimiz başka bir şey görmedi. Dünyada böyle bir devlet yok” dedi.