antalya muratpaşa belediyesi

Anasayfa > Haberler
İzmir Marşı coşkusu
18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 102’nci Yıldönümü’nde sahneye çıkan Muratpaşa Belediyesi Gençlik Orkestrası ve Opera - Bale Sanatları ve Sevenleri Derneği Çocuk Korosu’nun, konserin sonunda seslendirdiği İzmir Marşı’na Muratpaşa Belediyesi Kültür Salonu’nu dolduran yüzlerle Antalyalı hep bir ağızdan eşlik etti.
Muratpaşa Belediyesi Gençlik Orkestrası ve Opera - Bale Sanatları ve Sevenleri Derneği Çocuk Korosu, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 102’nci Yıldönümü dolayısıyla muhteşem bir konsere imza attı.

Furkan Üstündağ yönetimindeki konseri dinlemek için Muratpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Kaçmaz’la birlikte aralarında Belediye Başkanı Ümit Uysal’ın eşi Ümran Uysal’ın da yer aldığı yüzlerle Antalyalı Muratpaşa Belediyesi Kültür Salonu’nu hınca hınç doldurdu.

Gençlik orkestrası ve çocuklar korosunun yaklaşık 2 saat süren konserin sonunda seslendirdiği İzmir Marşı’nda coşku doruklara çıktı. Salonu dolduran yüzlerle Antalyalı ellerinde Tür Bayraklarıyla İzmir Marşı’na eşlik ederken Başkan Uysal’ın oğlu Efe de Atatürk fotoğrafıyla sahneye çıkarak koroya eşlik etti.
Haber Tarihi :20 Mart 2017 Pazartesi
Anasayfa
Haberler