antalya muratpaşa belediyesi

Anasayfa > Haberler
Okullar, Muratpaşa’yla hayat buluyor
Muratpaşa Belediyesi’nin Milli Eğitim Bakanlığı'nın 'Okullar Hayat Olsun' projesi kapsamında yatırımını öz kaynaklarıyla gerçekleştirdiği 5’inci spor tesis inşaatı, 75. Yıl Cumhuriyet Anadolu Lisesi Spor Salonu tamamlandı.
Ecem için kazandılar
Muratpaşa Belediyespor, Osmangazi Belediyespor maçına, dedesinin vefatı nedeniyle Bursa kampından ayrılmak zorunda kalan Ecem Birben için çıktı. Paşanın Melekleri, maçtan 30 – 35’lik skorla galip ayrılırken namağlup liderliğini sürdürdü.
Zeytinköy’ün ‘Kardelenleri’
Muratpaşa Belediyesi ve Türk Üniversiteli Kadınlar Derneği’nin (TÜKD), Zeytinköy bölgesinde kız çocuklarının eğitim hayatlarına devam etmesini sağlamayı hedeflediği veli güçlendirme ve öğrenci koçluğu programı ‘BinaRoy’ proje çalışmalarına başladı.
Muratpaşa’nın kalbinde sanat var
Muratpaşa Belediyesi’nin 17 milyon 849 bin TL’lik yatırımı Gösteri Sanatları Merkezi’nin inşaatı hızla devam ediyor. Yeşilbahçe Mahallesi’nde son hali havadan görüntülenen merkez, tamamlandığında mimarisiyle de bölgenin dokusunu değiştirecek.
Muratpaşa’dan kadınlara yeni bir ufuk
Muratpaşa Belediyesi’nin Al Yazma Kadın Danışma Merkezi’nde Çocuk Bakımı ve Gelişimi Kursu başladı. Kursu başarıyla tamamlayan kadınlar alacakları sertifikayla kreş ve anaokullarında ‘yardımcı öğretmen’ olarak çalışabilecek.
Arşivden Haberler