antalya muratpaşa belediyesi

Anasayfa > Haberler
Gümüş Sohbetler devam ediyor
Muratpaşa Belediyesinin kıdemli kent sakinlerine armağanı olan yaşlı evlerinde, kültür sanat etkinliklerinin yanı sıra sağlık ve sağlıklı yaşlanma konularında ‘Gümüş Sohbetler’ adıyla bilgilendirme çalışmaları sürüyor.
Geçtiğimiz yıl hizmete açılan ve açıldığı günden bu yana kendi müdavimlerini oluşturan Çifte Kuyular Yaşlı evinde sıra gümüş sohbetlerdeydi. Açıldığı günden bu yana kıdemli kent sakinlerinin ihtiyaç duyabileceği birbirinden farklı kültür sanat kurslarının yanında, Gümüş Sohbetlerle Sağlık ve sağlıklı yaşlanma konularında uzman kişiler tarafından bilgilendirmeler yapılıyor.

Medical Park Hastaneleri işbirliği ile Çifte Kuyular Yaşlı evinde akupunktur ile ağrı tedavisi ve zayıflama konulu gümüş sohbetler etkinliği Dr. Dündar Kaçar tarafından gerçekleştirildi. İlaçsız bir tedavi yöntemi olması nedeniyle yaşlıların büyük ilgisini çeken Akupunktur yöntemi yaklaşık 2 saat süren seminere dönüştü. Seminer Uzman Hekimin, kıdemli kent sakinlerinin sorularını cevaplaması ile son buldu.
Haber Tarihi :30 Kasım 2019 Cumartesi
Etiketler : yaşlı evi,çifte kuyular,seminer,gümüş sohbetler
Anasayfa
Haberler
Nöbetçi Eczane
Vergi Ödeme
Turunç Masa
Etkinlik