×
×
Meclis Komisyonları
Anasayfa>Meclis>Meclis Komisyonları
MECLİS 1. ve 2. BAŞKAN VEKİLİ
  1. Hüseyin SARI
  2. Murat ŞİMŞEK
DİVAN KATİBİ
  1. Nuran UĞUR
  2. Murat ÖZTİNAR
YEDEK DİVAN KATİBİ
  1. Derya KARAKOÇ
  2. Zühtü ŞAHİN
ENCÜMEN ÜYELİĞİ
  1. Murat ŞİMŞEK
  2. Derya KARAKOÇ
  3. Serpil ÜSTÜN
PLANLAMA VE İMAR KOMİSYONU
  1. Ahmet ÖZTÜRK
  2. Hüseyin ÖZTAŞ
  3. Alican MENEKŞE
  4. Özdemir MANAVOĞLU
  5. Ufuk ÇİFTÇİ
PLAN VE BÜTÇE KOMİSYONU
  1. Özgür Taylant BUDAK
  2. Ersan DERELİ
  3. Nuran UĞUR
  4. Mahmut KIRMAN
  5. Mustafa HAZAR
EĞİTİM KÜLTÜR VE SANAT KOMİSYONU
  1. Murat ÖZTİNAR
  2. Nuran UĞUR
  3. Ersan DERELİ
  4. Özlem GÖZAÇAN BİÇER
  5. Mustafa HAZAR
GENÇLİK VE SPOR KOMİSYONU
  1. Murat ÖZTİNAR
  2. Ersan DERELİ
  3. Zühtü ŞAHİN
  4. Nafiz TANIR
  5. Leyla Liman ORUÇ
KADIN KOMİSYONU
  1. Canan KELEŞ
  2. Serpil ÜSTÜN
  3. Nuran UĞUR
  4. Mukaddes AKSOY
  5. Leyla Liman ORUÇ
İSİM VERME KOMİSYONU
  1. Murat ÖZTİNAR
  2. Nuran UĞUR
  3. Ersan DERELİ
  4. Mehmet Ali BAYUK
  5. Leyla Liman ORUÇ
ÇEVRE VE TURİZM KOMİSYONU
  1. Murat ÖZTİNAR
  2. Nuran UĞUR
  3. Zühtü ŞAHİN
  4. Özlem GÖZAÇAN BİÇER
  5. Leyla Liman ORUÇ
SAĞLIK KOMİSYONU
  1. Murat ÖZTİNAR
  2. Nuran UĞUR
  3. Zühtü ŞAHİN
  4. Özlem GÖZAÇAN BİÇER
  5. Leyla Liman ORUÇ
DEMOKRATİK KİTLE ÖRGÜTÜ KOMİSYONU
  1. Murat ÖZTİNAR
  2. Ersan DERELİ
  3. Zühtü ŞAHİN
  4. Mahmut KIRMAN
  5. Leyla Liman ORUÇ
ENGELSİZ YAŞAM KOMİSYONU
  1. Yılmaz ALTUN
  2. Ali KUŞ
  3. Murat ÖZTİNAR
  4. Mukaddes AKSOY
  5. Mustafa HAZAR
HAYVAN HAKLARI KOMİSYONU
  1. Derya KARAKOÇ
  2. Özgür GÜNGÖR
  3. Yusuf Emrah ERDOĞDU
  4. Özlem GÖZAÇAN BİÇER
  5. Mustafa HAZAR
SOSYAL HİZMETLER KOMİSYONU
  1. Murat ÖZTİNAR
  2. Nuran UĞUR
  3. Zühtü ŞAHİN
  4. Mukaddes AKSOY
  5. Mustafa HAZAR
KALEİÇİ, HAŞİMİŞÇAN VE BALBEY TURİZM BÖLGELERİ ARAŞTIRMA VE İNCELEME KOMİSYONU
  1. Özgür Taylant BUDAK
  2. Nuran UĞUR
  3. Murat ÖZTİNAR
  4. Nafiz TANIR
  5. Mustafa HAZAR
HUKUK KOMİSYONU
  1. Murat ŞİMŞEK
  2. Murat ÖZTİNAR
  3. Zühtü ŞAHİN
  4. Özdemir MANVOĞLU
  5. Leyla Liman ORUÇ
DOĞAL AFETLER, DEPREM VE RİSK YÖNETİMİ İLE GECEKONDU VE KENTSEL DÖNÜŞÜM BÖLGELERİ İHTİSAS KOMİSYONU
  1. Alican MENEKŞE
  2. Zühtü ŞAHİN
  3. Murat ÖZTİNAR
  4. Mahmut KIRMAN
  5. Leyla Liman ORUÇ
MADDE BAĞIMLILIĞI İLE MÜCADELE HASTA HAKLARI VE SOKAK ÇOCUKLARININ SORUNLARINI İNCELEME İHTİSAS KOMİSYONU
  1. Zühtü ŞAHİN
  2. Nuran UĞUR
  3. Murat ÖZTİNAR
  4. Mukaddes AKSOY
  5. Leyla Liman ORUÇ
HALK PAZARLARI, ESNAF SORUNLARI İLE TÜKETİCİ HAKLARI İHTİSAS KOMİSYONU
  1. Murat ÖZTİNAR
  2. Zühtü ŞAHİN
  3. Nuran UĞUR
  4. Mehmet Ali BAYUK
  5. Mustafa HAZAR
BASIN HALKLA İLİŞKİLER, BELEDİYE FAALİYET VE YATIRIMLARINI İZLEME VE TANITIM KOMİSYONU
  1. Murat ÖZTİNAR
  2. Zühtü ŞAHİN
  3. Ersan DERELİ
  4. Özlem GÖZAÇAN BİÇER
  5. Mustafa HAZAR
MUHTARLAR YEREL GÜNDEM İLE KENT KONSEYLERİ KOMİSYONU
  1. Murat ÖZTİNAR
  2. Zühtü ŞAHİN
  3. Ersan DERELİ
  4. Mehmet Ali BAYUK
  5. Leyla Liman ORUÇ
KIYI EGE BELEDİYELER BİRLİĞİ
Asil Üyeler
  1. Zühtü ŞAHİN
  2. Serpil ÜSTÜN
  3. Leyla Liman ORUÇ
Yedek Üyeler
  1. Alican MENEKŞE
  2. Ali KUŞ
  3. Murat ÖZTİNAR
TARİHİ KENTLER BİRLİĞİ
Asil Üyeler
  1. Leyla Liman ORUÇ
Yedek Üyeler
  1. Mustafa HAZAR
SAĞLIKLI KENTLER BİRLİĞİ
  1. Murat ÖZTİNAR
  2. Ali KUŞ