antalya muratpaşa belediyesi

Anasayfa > Meclis > Meclis Komisyonları
MECLİS 1. ve 2. BAŞKAN VEKİLİ
  1. Hüseyin SARI
  2. Murat ŞİMŞEK

DİVAN KATİBİ
  1. Serpil ÜSTÜN
  2. Gürsel GÜLER

YEDEK DİVAN KATİBİ
  1. Ali Can MENEKŞE
  2. Zühtü ŞAHİN

ENCÜMEN ÜYELİĞİ
  1. Murat ŞİMŞEK
  2. Hüseyin SARI
  3. Yılmaz ALTUN

PLANLAMA VE İMAR KOMİSYONU
  1. Ahmet ÖZTÜRK
  2. Gürsel GÜLER
  3. Ali Can MENEKŞE
  4. Zühtü ŞAHİN
  5. Özdemir MANAVOĞLU

PLAN VE BÜTÇE KOMİSYONU
  1. Özgür Taylant BUDAK
  2. Ali KUŞ
  3. Serpil ÜSTÜN
  4. Hüseyin ÖZTAŞ
  5. Ercan MERTHATUN 

EĞİTİM KÜLTÜR VE SANAT KOMİSYONU
  1. Nuran UĞUR
  2. Ersan DERELİ
  3. Derya KARAKOÇ
  4. Kamil KORKMAZ
  5. Özlem GÖZAÇAN BİÇER

GENÇLİK VE SPOR KOMİSYONU
  1. Murat ŞİMŞEK
  2. Yusuf Emrah ERDOĞDU
  3. Murat ÖZTİNAR
  4. Derya KARAKOÇ
  5. Nafiz TANIR

KADIN VE ERKEK EŞİTLİĞİ KOMİSYONU
  1. Nuran UĞUR
  2. Serpil ÜSTÜN
  3. Canan KELEŞ
  4. Murat ÖZTİNAR
  5. Mukaddes AKSOY

İSİM VERME KOMİSYONU
  1. Murat ÖZTİNAR
  2. Canan KELEŞ
  3. Nuran UĞUR
  4. Yusuf Emrah ERDOĞDU
  5. Mehmet Ali BAYUK

ÇEVRE VE TURİZM KOMİSYONU
  1. Ali Can MENEKŞE
  2. Canan KELEŞ
  3. Nuran UĞUR
  4. Kamil KORKMAZ
  5. Mahmut KIRMAN

SAĞLIK KOMİSYONU
  1. Murat ÖZTİNAR
  2. Derya KARAKOÇ
  3. Nuran UĞUR
  4. Leyla ORUÇ
  5. Özlem GÖZAÇAN BİÇER

DEMOKRATİK KİTLE ÖRGÜTÜ KOMİSYONU
  1. Serpil ÜSTÜN
  2. Murat ÖZTİNAR
  3. Özgür GÜNGÖR
  4. Leyla ORUÇ
  5. Mahmut KIRMAN

ENGELSİZ YAŞAM KOMİSYONU
  1. Nuran UĞUR
  2. Özgür GÜNGÖR
  3. Murat ÖZTİNAR
  4. Ufuk ÇİFTÇİ
  5. Mukaddes AKSOY

HAYVAN HAKLARI KOMİSYONU
  1. Canan KELEŞ
  2. Murat ÖZTİNAR
  3. Derya KARAKOÇ
  4. Mustafa HAZAR
  5. Özlem GÖZAÇAN BİÇER

SOSYAL HİZMETLER KOMİSYONU
  1. Canan KELEŞ
  2. Murat ÖZTİNAR
  3. Derya KARAKOÇ
  4. Ufuk ÇİFTÇİ
  5. Mukaddes AKSOY

KALEİÇİ, HAŞİMİŞÇAN VE BALBEY TURİZM BÖLGELERİ ARAŞTIRMA VE İNCELEME KOMİSYONU
  1. Murat ÖZTİNAR
  2. Nuran UĞUR
  3. Canan KELEŞ
  4. Mustafa HAZAR
  5. Nafiz TANIR

HUKUK KOMİSYONU
  1. Murat ŞİMŞEK
  2. Özgür Taylant BUDAK
  3. Derya KARAKOÇ
  4. Gürsel GÜLER
  5. Ercan MERTHATUN

DOĞAL AFETLER, DEPREM VE RİSK YÖNETİMİ İLE GECEKONDU VE KENTSEL DÖNÜŞÜM BÖLGELERİ İHTİSAS KOMİSYONU
  1. Nuran UĞUR
  2. Canan KELEŞ
  3. Derya KARAKOÇ
  4. Leyla ORUÇ
  5. Mahmut KIRMAN

MADDE BAĞIMLILIĞI İLE MÜCADELE HASTA HAKLARI VE SOKAK ÇOCUKLARININ SORUNLARINI İNCELEME İHTİSAS KOMİSYONU
  1. Nuran UĞUR
  2. Canan KELEŞ
  3. Ersan DERELİ
  4. Murat ÖZTİNAR
  5. Mukaddes AKSOY

HALK PAZARLARI, ESNAF SORUNLARI İLE TÜKETİCİ HAKLARI İHTİSAS KOMİSYONU
  1. Murat ÖZTİNAR
  2. Ali KUŞ
  3. Derya KARAKOÇ
  4. Hüseyin ÖZTAŞ
  5. Mehmet Ali BAYUK

BASIN HALKLA İLİŞKİLER, BELEDİYE FAALİYET VE YATIRIMLARINI İZLEME VE TANITIM KOMİSYONU
  1. Canan KELEŞ
  2. Nuran UĞUR
  3. Ersan DERELİ
  4. Derya KARAKOÇ
  5. Özlem GÖZAÇAN BİÇER

KIYI EGE BELEDİYELER BİRLİĞİ
Asil Üyeler

  1. Ali KUŞ
  2. Zühtü ŞAHİN
  3. Ejder KARAGÖZ
Yedek Üyeler
  1. Kamil KORKMAZ
  2. Ali Can MENEKŞE
  3. Leyla ORUÇ

AKDENİZ BELEDİYELER BİRLİĞİ
Asil Üyeler

  1. Derya KARAKOÇ
  2. Yılmaz ALTUN
  3. Hüseyin ÖZTAŞ
  4. Canan KELEŞ
Yedek Üyeler
  1. Yusuf Emrah ERDOĞDU
  2. Ersan DERELİ

TARİHİ KENTLER BİRLİĞİ
Asil Üyeler

  1. Yavuzcan BAYATLI
Yedek Üyeler
  1. Ufuk ÇİFTÇİ
Anasayfa
Meclis
Meclis Üyeleri
Meclis Gündemleri
Meclis Kararları
Belediye Encümeni
Meclis Komisyonları
Nöbetçi Eczane
Vergi Ödeme
Turunç Masa
Etkinlik