antalya muratpaşa belediyesi

Anasayfa > Meclis > Meclis Komisyonları
MECLİS 1. ve 2. BAŞKAN VEKİLİ
  1. Hüseyin SARI
  2. Murat ŞİMŞEK

DİVAN KATİBİ
  1. Serpil ÜSTÜN
  2. Gürsel GÜLER

YEDEK DİVAN KATİBİ
  1. Ali Can MENEKŞE
  2. Zühtü ŞAHİN

ENCÜMEN ÜYELİĞİ
  1. Murat ŞİMŞEK
  2. Canan KELEŞ
  3. Derya KARAKOÇ

PLANLAMA VE İMAR KOMİSYONU
  1. Ahmet ÖZTÜRK
  2. Ali Can MENEKŞE
  3. Hüseyin ÖZTAŞ
  4. Özdemir MANAVOĞLU
  5. Ufuk ÇİFTÇİ

PLAN VE BÜTÇE KOMİSYONU
  1. Özgür Taylant BUDAK
  2. Ali KUŞ
  3. Gürsel GÜLER
  4. Ercan MERTHATUN
  5. Mustafa HAZAR

EĞİTİM KÜLTÜR VE SANAT KOMİSYONU
  1. Ersan DERELİ
  2. Özgür GÜNGÖR
  3. Zühtü ŞAHİN
  4. Özlem GÖZAÇAN BİÇER
  5. Leyla ORUÇ

GENÇLİK VE SPOR KOMİSYONU
  1. Murat ŞİMŞEK
  2. Yusuf Emrah ERDOĞDU
  3. Özgür GÜNGÖR
  4. Nafiz TANIR
  5. Kamil KORKMAZ

KADIN VE ERKEK EŞİTLİĞİ KOMİSYONU
  1. Nuran UĞUR
  2. Serpil ÜSTÜN
  3. Canan KELEŞ
  4. Mukaddes AKSOY
  5. Leyla ORUÇ

İSİM VERME KOMİSYONU
  1. Yılmaz ALTUN
  2. Ersan DERELİ
  3. Ali KUŞ
  4. Mehmet Ali BAYUK
  5. Kamil KORKMAZ

ÇEVRE VE TURİZM KOMİSYONU
  1. Özgür GÜNGÖR
  2. Canan KELEŞ
  3. Serpil ÜSTÜN
  4. Mahmut KIRMAN
  5. Kamil KORKMAZ

SAĞLIK KOMİSYONU
  1. Özgür GÜNGÖR
  2. Ersan DERELİ
  3. Ali KUŞ
  4. Özlem GÖZAÇAN BİÇER
  5. Leyla ORUÇ

DEMOKRATİK KİTLE ÖRGÜTÜ KOMİSYONU
  1. Nuran UĞUR
  2. Zühtü ŞAHİN
  3. Ersan DERELİ
  4. Mahmut KIRMAN
  5. UFUK ÇİFTÇİ

ENGELSİZ YAŞAM KOMİSYONU
  1. Ali KUŞ
  2. Zühtü ŞAHİN
  3. Yılmaz ALTUN
  4. Mukaddes AKSOY
  5. Kamil KORKMAZ

HAYVAN HAKLARI KOMİSYONU
  1. Yusuf Emrah ERDOĞDU
  2. Zühtü ŞAHİN
  3. Nuran UĞUR
  4. Özlem GÖZAÇAN BİÇER
  5. Kamil KORKMAZ

SOSYAL HİZMETLER KOMİSYONU
  1. Murat ÖZTİNAR
  2. Serpil ÜSTÜN
  3. Yılmaz ALTUN
  4. Mukaddes AKSOY
  5. Mustafa HAZAR

KALEİÇİ, HAŞİMİŞÇAN VE BALBEY TURİZM BÖLGELERİ ARAŞTIRMA VE İNCELEME KOMİSYONU
  1. Hüseyin ÖZTAŞ
  2. Zühtü ŞAHİN
  3. Özgür Taylant BUDAK
  4. Nafiz TANIR
  5. Ufuk ÇİFTÇİ

HUKUK KOMİSYONU
  1. Murat ŞİMŞEK
  2. Serpil ÜSTÜN
  3. Canan KELEŞ
  4. Leyla ORUÇ
  5. Ercan MERTHATUN

DOĞAL AFETLER, DEPREM VE RİSK YÖNETİMİ İLE GECEKONDU VE KENTSEL DÖNÜŞÜM BÖLGELERİ İHTİSAS KOMİSYONU
  1. Gürsel GÜLER
  2. Özgür Taylant BUDAK
  3. Ali Can MENEKŞE
  4. Mahmut KIRMAN
  5. Kamil KORKMAZ

MADDE BAĞIMLILIĞI İLE MÜCADELE HASTA HAKLARI VE SOKAK ÇOCUKLARININ SORUNLARINI İNCELEME İHTİSAS KOMİSYONU
  1. Murat ÖZTİNAR
  2. Serpil ÜSTÜN
  3. Özgür GÜNGÖR
  4. Mukaddes AKSOY
  5. Leyla ORUÇ

HALK PAZARLARI, ESNAF SORUNLARI İLE TÜKETİCİ HAKLARI İHTİSAS KOMİSYONU
  1. Murat ÖZTİNAR
  2. Zühtü ŞAHİN
  3. Ersan DERELİ
  4. Mehmet Ali BAYUK
  5. Mustafa HAZAR

BASIN HALKLA İLİŞKİLER, BELEDİYE FAALİYET VE YATIRIMLARINI İZLEME VE TANITIM KOMİSYONU
  1. Serpil ÜSTÜN
  2. Ersan DERELİ
  3. Özgür Taylant BUDAK
  4. Özlem GÖZAÇAN BİÇER
  5. Leyla ORUÇ
MUHTARLAR YEREL GÜNDEM İLE KENT KONSEYLERİ KOMİSYONU
  1. Ersan DERELİ
  2. Serpil ÜSTÜN
  3. Gürsel GÜLER
  4. Mehmet Ali BAYUK
  5. Ufuk ÇİFTÇİ
KIYI EGE BELEDİYELER BİRLİĞİ
Asil Üyeler

  1. Özgür GÜNGÖR
  2. Ali KUŞ
  3. Ömer YÜCESOY
Yedek Üyeler
  1. Nuran UĞUR
  2. Zühtü ŞAHİN
  3. Mustafa HAZAR


TARİHİ KENTLER BİRLİĞİ
Asil Üyeler

  1. Yavuzcan BAYATLI
Yedek Üyeler
  1. Yusuf Emrah ERDOĞDU
Anasayfa
Meclis
Meclis Üyeleri
Meclis Gündemleri
Meclis Kararları
Belediye Encümeni
Meclis Komisyonları
Nöbetçi Eczane
Vergi Ödeme
Turunç Masa
Etkinlik