×
×
EVDE BAKIM HİZMETİ
Evde Bakım Hizmeti
İhtiyaç sahibi komşularımızı yalnız bırakmadık.  Evde Bakım ve Hasta Nakil hizmetlerimiz kapsamında komşularımızın yanında olduk. Sağlık problemi yaşayan 8.976 komşumuza 64.749 kez sağlık hizmeti verdik.
Hastanın yaşlının engellinin yanındayız

Kendi bakımını yapamayan, hasta,engelli, yaşlı vatandaşlarımıza evlerinde ücretsiz bakım, sağlık hizmetleri ve hasta nakli hizmetleri
verilmektedir. Bu kapsamda;
 
7/24 Hasta Nakil Ambulans Hizmeti
 
Hastalığı durağan ve taşınmak zorunda olan, engelli ve yatağa bağımlı hastalarımızı evden sağlık birimine ve sağlık biriminden eve taşımak üzere hizmet verilmektedir.
 
Evde Doktor Kontrol ve Muayenesi
 
Muratpaşa’daki vatandaşlarımızın 444 80 07 numaralı Turunç Masa’ya başvuruları doğrultusunda,yaşadıkları mekanda hafta içi 08:00 ile 17:00 saatleri arasında danışman hekimlerimiz tarafından muayene edilmektedir. 7/24 Evde Hemşirelik Hizmetleri Reçeteli enjeksiyonlar (Antibiyotik ilaçlar ve sadece hastane ortamında uygulanabilen enjeksiyonlar hariç),Yara, yanık, yatak yaraları ve ameliyat yara pansumanları, idrar sondası çıkarma ve takma (değiştirme), tansiyon,şeker, ateş, nabız ve solunum takibi gibi rutin kontrolleri içermektedir.
 
Evde Hasta Bakım Hizmetleri
 
Bakıma muhtaç fiziksel yetersizliği olan yaşlı ve engellilerin beden temizliği (banyo),saç, sakal ve tırnak kesimleri gibi kişisel bakımlarının yapılması,Ev içi Tamirat Hizmetleri Engelli ve yaşlılarımızın evlerinin daha yaşanabilir hale getirilmesi amacıyla teknik destek ekibi tarafından evlerinde bakım, onarım tamirat hizmeti verilmektedir.

Bilgi ve randevu için: 444 80 07
 
Evde Sosyal Hizmet Merkezi

Adres: Cumhuriyet Mah. Gazi Bulvarı No:112 Muratpaşa/Antalya