antalya muratpaşa belediyesi

Anasayfa > Spor Okulları Yaz Dönemi Programı
ÇOCUK VE GENÇ
   
  TESİS ADI  YAŞ ÇALIŞMA GÜNÜ BAŞLAMA SAATİ    
1 FUTBOL (2010-2009-2008-2007-2006-2005)    
  MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI 7…..12 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 08:30 28 Haziran da başlıyor.
  UĞUR MUMCU STADI 7…..12 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 08:30 28 Haziran da başlıyor.
  OYAK SPOR TESİSİ 7-8-9 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 08:30    
  OYAK SPOR TESİSİ 10-11-12 SALI-PERŞEMBE 08:30    
  75. YIL SPOR TESİSİ 7-12 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 18:00    
  ASTUR SPOR TESİSİ 7-12 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 08:30    
2 PLAJ FUTBOLU (2009-2008-2007-2006-2005)    
  BAYINDIR SPOR TESİSİ 8…….12 SALI-PERŞEMBE 18:00    
3 TENİS (2010-2009-2008-2007-2006-2005)    
  ASTUR TESİS 7-8-9 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 18:00    
  ASTUR TESİS 10-11-12 SALI-PERŞEMBE 18:00    
  OYAK TESİS 7-8-9 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 18:00    
  OYAK TESİS 10-11-12 SALI-PERŞEMBE 18:00    
4 BASKETBOL (2009-2008-2007-2006-2005-2004)    
  YENİGÖL MAH. S.SALONU 8…..13 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 09:00    
  GÜZELOBA O.O. SALON 8…..13 SALI-PERŞEMBE 09:00    
  BAYINDIR SPOR TESİSİ 8…..13 SALI-PERŞEMBE 18:00    
5 HENTBOL (2009-2008-2007-2006-2005-2004)    
  S.EVCİLMEN S.SALONU 8-9-10 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 09:00    
  S.EVCİLMEN S.SALONU 11-12-13 SALI-PERŞEMBE 09:00    
6 PLAJ VOLEYBOLU (2010-2009-2008-2007-2006-2005)    
  BAYINDIR SPOR TESİSİ 7…..12 SALI-PERŞEMBE 18:00    
7 TAEKWONDO (2009-2008-2007-2006-2005-2004)    
  S.EVCİLMEN S.SALONU 8…..13 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 09:00    
  S.EVCİLMEN S.SALONU 8…..13 SALI-PERŞEMBE 09:00    
8 KİCK BOKS (2009-2008-2007-2006-2005-2004)    
  S.EVCİLMEN S.SALONU 8…..13 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 11:30    
  S.EVCİLMEN S.SALONU 8…..13 SALI-PERŞEMBE 11:30    
9 GÜREŞ (2007-2006-2005-2004-2003-2002)    
  RECEP GÜRBÜZ GÜREŞ SALONU 10…..15 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 09:00
12:00
   
  RECEP GÜRBÜZ GÜREŞ SALONU 10…..15 SALI-PERŞEMBE 16:00
19:00
   
10 BADMİNTON (2009-2008-2007-2006-2005-2004)    
  DİLŞAD REFİZADE SALON 8…..13 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 12:00    
  NAMIK KEMAL O.O. SALON 8…..13 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 09:30    
  YENİGÖL MAH. S.SALONU 8…..13 SALI-PERŞEMBE 09:00    
  GÜZELOBA O.O. SALON 8…..13 SALI-PERŞEMBE 11:30    
11 MASA TENİSİ (2009-2008-2007-2006-2005-2004)    
  S.EROL YÜZME HAVUZU 8…..13 ÇARŞAMBA-CUMA 09:00    
  S.EVCİLMEN S.SALONU 8…..13 ÇARŞAMBA-CUMA 14:00    
12 HOKEY (2007-2006-2005-2004-2003-2002)    
  75. YIL SPOR TESİSİ 10…..15 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 08:30    
  ÇAĞLAYAN SPOR TESİSİ 10…..15 SALI-PERŞEMBE 08:30    
13 ÇOCUK ZUMBA (2009-2008-2007-2006-2005-2004)    
  NAMIK KEMAL O.O. SALON 8…..13 SALI-PERŞEMBE 13:00    
  ÇAĞLAYAN SPOR SALONU 8…..13 PAZARTESİ-CUMA 11:00    
  S.EVCİLMEN S.SALONU 8…..13 SALI-PERŞEMBE 13:00    
YETİŞKİN    
  TESİS ADI BRANŞ- ÇALIŞMA GÜNLERİ SAAT    
1 YETİŞKİN SQUASH    
  S.EROL YÜZME HAVUZU SALI-PERŞEMBE 17:00    
2 YETİŞKİN BADMİNTON    
  DİLŞAD REFİZADE İ.O. PAZARTESİ-PERŞEMBE 20:00    
  NAMIK KEMAL O.O. SALON SALI-CUMA 20:00    
3 YETİŞKİN FİTNESS    
  UĞUR MUMCU STADI PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 18:00-21:00    
  OYAK SPOR TESİSİ HAFTA İÇİ HER GÜN 08:00-12:00    
  OYAK SPOR TESİSİ SALI-PERŞEMBE-CUMARTESİ 16:00-21:00    
  S.EVCİLMEN S.SALONU HAFTA İÇİ HER GÜN (08:00/12:00)
PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA (16:00/21:00
     
4 YETİŞKİN SABAH SPORU ( PİLATES, STEP )    
  NAMIK KEMAL O.O. SALON SALI-PERŞEMBE-CUMA 08:00    
  ÇAĞLAYAN SPOR SALONU PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 08:00    
  UĞUR MUMCU STADI S.SPORU PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 08:00    
  OYAK SPOR TESİSİ SALI-PERŞEMBE 08:00    
  S.EVCİLMEN S.SALONU PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 08:00    
  DİLŞAD REFİZADE İ.O. SALON PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 08:00    
  YEŞİLBAHÇE YAŞLIEVİ
(ESKİ MEZBAHA)
SALI- PERŞEMBE 08:00    
5 YOGA    
  ÇAĞLAYAN SPOR SALONU PAZARTESİ-CUMA 10:00    
UYARI : Bir TC kimlik numarası adı altında max.2 branşa kayıt yapılmaktadır.
 444 80 07 Çağrı Merkezi üzerinden alınan kayıtlar kesin kayıttır. Servis hizmeti bulunmamaktadır. Kurslarımız ücretsizdir. Revizyon tarihi : 30.06.2017
   
   
   
Anasayfa
Haberler